ارتقاء نسخه Bizagi

طی سال‌های گذشته شرکت‌های زیادی نسخه قدیمی نرم افزار Bizagi را از یک شرکت ایرانی با هزینه بالا تهیه کرده‌اند.

در این راستا تیم ایران بیزاجی عزم خود را جذب نمود تا با توسعه و بومی‌سازی آخرین نسخه Bizagi یعنی نسخه 11 و دور هم جمع کردن متخصیص کاربلد و با تجربه این BPMS توانمند، بتواند به نیاز این شرکت‌ها پاسخ داده و ضمن ارائه آخرین نسخه Bizagi، پشتیبانی با کیفیت و مناسبی را ارائه دهد.

نسخه 11 Bizagi توسعه یافته توسط تیم ایران بیزاجی در سازمان‌های مختلفی نصب شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

حال شرکت‌هایی که از نسخه قدیمی Bizagi استفاده کرده‌اند، می‌توانند با ارتقاء نسخه خود به نسخه 11 ضمن بهره‌مندی از قابلیت‌های جدید Bizagi به مشکلات قبلی خود در این حوزه پایان داده و با خیالی آسوده و حتی با هزینه‌ای کمتر در سازمان خود از مزایای آن بهره‎مند شوند.

نکته قابل توجه در تیم ایران بیزاجی این است که ما با ارائه Bizagi درصدد فروش این نرم‌افزار و کسب سود از این طریق نیستیم یعنی بایت چیزی که متعلق به ما نیست هزینه‌ای دریافت نخواهیم کرد و فقط بابت قابلیت‌ها و توسعه‌هایی که روی Bizagi انجام داده‌ایم هزینه دریافت خواهیم کرد. این قابلیت‌ها و توسعه‌ها شامل شامل فارسی سازی، شمسی سازی، توسعه محیط کاربری، برداشتن محدودیت تعداد کاربر و فرایند و برداشتن محدودیت زمانی است.

تیم ما در ایران بیزاجی آمادگی کامل برای ارائه خدمات، پشتیبانی، آموزش و ساخت فرایند در Bizagi را دارد.

در طول چند سال فعالیت تیم ایران بیزاجی، ما این نرم‌افزار را در سازمان‌های مختلفی نصب و راه‌اندازی نموده و فرایندهای زیادی را ساخته‌ایم که در حال بهره‌برداری است. تمام این خدمات با هزینه اندک و قیمت‌های بسیار پایین در مقایسه با نسخه قدیمی‌تر Bizagi انجام شده است.


با ما تماس بگیرید