دانلود رایگان Bizagi studio

نرم افزارهای شرکت Bizagi در دو نسخه ارائه می‌شوند:

نسخه رایگان نرم افزار Bizagi Studio تنها برای مصارف آموزشی و آشنایی با امکانات آن است. زیرا در این نسخه محدودیت‌هایی وجود دارد که مهم‌ترین آن، امکان تعریف 20کاربر است. گفتنی است حتی در نسخه‌ پرتابلی که اخیرا منتشر شده، این محدودیت به 5کاربر رسیده و برای تعداد فرایندهای ایجاد شده نیز محدودیت قرار گرفت.

با این حال، نسخه رایگان نرم افزار Bizagi نیاز شما را برای بررسی و تحلیل و اطمینان از مناسب بودن این ابزار برای رفع مشکلات سازمانتان برطرف می‌کند. این یعنی پیش از خرید این ابزار محبوب جهانی می‌توانید آن را بر روی لپ تاپ شخصی یا سرور شرکت نصب نموده و با ساخت فرایندی تستی، از نحوه کارکرد و امکانات آن آگاهی یابید.

اما اگر بعد از استفاده از نسخه رایگان نرم افزار Bizagi، تصمیم گرفتید که از آن برای مکانیزه کردن و اتوماسیون کردن فرایندهای کسب و کارتان استفاده کنید، تیم ایران‌بیزاجی نسخه نامحدود و فارسی سازی شده نرم افزار Bizagi را در اختیارتان قرار می‌دهد.

راستی، ما در صفحه پرسش و پاسخ در مورد Bizagi، به سوالات مشتریانمان پیش از خرید پاسخ می‌دهیم. اگر سوالی در ذهن دارید و در این صفحه پاسخ آن را دریافت نکردید، می‌توانید با شماره 02128425208 تماس بگیرید.

دانلود رایگان نرم افزار Bizagi ورژن 11.2.4.0.295

اگر تمایل دارید دمو کارتابل فارسی Bizagi را مشاهده کنید، از طریق فرم درخواست دمو با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *