رایگان در بیزاجی دوره بگذرانید و گواهی نامه دریافت کنید!

Bizagi

رایگان در بیزاجی دوره بگذرانید و گواهی نامه دریافت کنید!

رایگان در بیزاجی دوره بگذرانید و گواهی نامه دریافت کنید! مزیت رقابتی ایجاد کنید، جلو بروید و گواهینامه Bizagi را دریافت کنید.

شما می‌توانید به سادگی با ثبت نام در سایت Bizagi.com دوره‌های مربوط به این BPMS بیزاجی را رایگان بگذرانید.

شرکت بیزاجی دوره‌هاي یادگیری چندگانه‌ای برای شما در نظر گرفته است که میتوانید در هر کدام دوره شرکت کنید.

Bizagi تعدادی از دوره‎هاي مکمل را برای رفع نیازهای شما ارائه می دهد. شما می‌توانید هر يک از اين دوره‌ها را انتخاب و يا چند دوره را ترکیب کنید.

 

چرا خوب است در بيزاجي دوره بگذرانيم؟

 • اعتبار تخصصی خود را با گذارن دوره در Bizagi افزایش دهید.
 • با اخذ گواهی‌نامه رایگان و معتبر از بیزاجی، در میان متخصصان این حوزه به رسمیت شناخته خواهید شد.
 • گواهی‌نامه پایان این دوره اثباتی بر شایستگی مکانيزاسيون فرایندها توسط شما در بیزاجی خواهد بود.
 • بين مشتری و کارفرمایان اعتبار ایجاد کنید.
 • خود و شغل خود را متمایز کنید.

 

دوره‌هایی که می‌توانید آنلاین و رایگان در Bizagi بگذرانید عبارتند از:

 1. دوره مدلسازی فرایند

مهارت‌های مدل‌سازی فرایند خود را بهبود بخشیده و روند یادگیری BPMN خود را با Modeler Bizagi ارتقا دهید. یادگیری مفاهیم کلیدی، تکنیک‌های محبوب و بهترین شیوه‌های استفاده از BPMN به شما آموزش داده می‌شود.

در اين دوره:

یادگیری BPMN را با استفاده از Bizagi Modeler، یک ابزار مدیریت فرآیند، نرم‌افزاري رایگان و کاربردی، آسان و آسان‌تر کنید. Bizagi Modeler ابزار طراحی، ترسيم، مستندسازی و انتشار فرایندها را با استفاده از استانداردهای BPMN تسهیل می‌کند.

 

 1. دوره الزامات مکانیزاسیون فرایند

سفر مکانیزاسیون فرایند خود را شروع کرده و بینش لازم برای تبدیل نقشه‌های فرآیندی به برنامه‌های در حال اجرا با Bizagi Studio را بدست آورید. وآومراحل اساسی برای ساخت مدل‌های داده، رابط‌های کاربری و قوانین کسب وکار و تخصیص مجریان را دنبال کنید.

در اين دوره:

مفاهیم اساسی Bizagi را یاد بگیرید تا الگوهای فرآیند خود را به برنامه‌های در حال اجرا با استفاده از Bizagi BPM Suite تبدیل کنید. نحوه مکانیزاسیون یک فرایند نمونه در یک سازمان را با چند مرحله ساده درک کنید. درک چگونگی ساختن یک مدل فرآیند، مدل داده، رابط کاربری، قوانین کسب وکار برای کنترل فرایندها و تعيين نقش‌هاي لازم برای تعریف مجریان فعالیت‌های فرآیند را طي اين دوره خواهيد آموخت.

نرم افزار bizagi

 1. دوره سطح 1 مکانیزاسیون فرایندها

دانش خود را در مورد مفاهیم پیشرفته تر مکانیزاسیون فرآیند توسعه دهید و درک عمیق‌تری از نحوه ساخت یک برنامه کامل فرآیند end-to-end با استودیوی Bizagi کسب کنید. با جزئیات بیشتری قابلیت‌ها و ویژگی‌های Bizagi BPM را برای مکانیزاسیون فرایند کشف کنید.

در اين دوره:

هدف اصلی این دوره توضیح نحوه ساختن یک برنامه با استفاده ازBPM Bizagi Suite، شرح از مراحل مکانيزاسيون و بررسی مفاهیم مرتبط به منظور درک نحوه مکانیزاسیون فرایندها است.

طي این دوره علاوه بر آشنايي با قابليت‌هاي Bizagi، با مفهوم مکانيزاسيون آشنا شده و يک برنامه را از ابتدا تا انتها خواهيد ساخت.

 

 1. دوره سطح 2 مکانیزاسیون فرایندها

ياد بگيريد چه طور برنامه‌هاي کابردي قدرتمند مبتني بر فرايند را مي‌توانيد در میان قوانین پيچيده کسب و کار ايجاد کنيد. پتانسیل کامل نرم افزار Bizagi BPM برای ايجاد مکانیزاسیون در فرايندهاي استثنایی و  سناریوهای پیچیده کسب و کار را مي‌آموزيد.

در اين دوره:

مفاهیم Bizagi را برای خودکارسازی فرایندها در سازمان تقویت کنید. درک نحوه ساختن برنامه‌های قوی‌تر برای برآورده کردن نیازهای پیچیده‌تر کسب و کار را در اين دوره درک خواهيد کرد.

هدف اصلی این دوره ساخت برنامه‌های کاربردی پیچیده‌تر، تقویت مفاهیم، ویژگی‌ها و توانمندي‌ها برای مکانيزاسيون فرایندهایی است که الزامات و قوانين پیچیده‌تر را برآورده می‌کنند و راه‌حل‌های تجاری قوی‌تری ارائه می دهند.

برای درک کامل اين مراحل، ویژگی‌ها و توانمندی‌هاي مختلف و مزایای مکانيزاسيون با استفاده از Bizagi BPM Suite، یک برنامه از ابتدا تا انتها تهیه خواهد شد.

 

آموزش کامل ساخت فرایند در Bizagi

 

 1. دوره يکپارچگي و توسعه

اجزای Bizagi را درک کنید و از تمام امکانات يکپارچگي آن بهره‌برداری کنید. بیاموزید که چگونه Bizagi BPMS را با برنامه‌ها، پایگاه داده یا سیستم‌های قديمي‌تان، از طریق وب سرويس یا از طریق لایه SOA، به وصل کنید.

در اين دوره:

اجزای Bizagi را با تأکید بر امکانات يکپارچگي آن درک کنید. در این دوره در خواهید یافت که چه طور یکپارچگي را در درون سازمان از طریق یکپارچگی پایگاه داده‌ها و برنامه‌های کاربردی، با کمک لایه SOA يا روش‌هاي ديگر ارتباط انجام دهید. همچنين مفاهيم و موارد اساسي درباره deployment را در طي اين دوره خواهيد آموخت.

 

 1. دوره مديريت Admin و محيط عمليات

از دانش خود در مورد مکانیزاسیون Bizagi بهره ببرید و عملکرد اجرای Bizagi را ارتقا دهید. بیاموزید که چگونه خطاها را تشخیص دهید، برنامه‌های خود را ردیابی و بهبود دهید.

در اين دوره:

مفاهیم عملکرد، پشتيباني و نگهداری از اجرای Bizagi را بیاموزید. همچنین تشخیص خطا با استفاده از گزینه‌های ردیابی و برطرف نمودن آن را خواهيد آموخت.

 

کدام گواهینامه Bizagi برای من مناسب است؟

دو نوع Certification متناسب با مهارت های شما گواهینامه صادر می‌شود. امتحانات عملی Bizagi راهی عالی برای ادغام دانش و تخصص شما در زمینه اجرای Bizagi BPMS است.

اعتبار BPM خود را ثابت کنید، ارزش بازار خود را افزایش داده و قدم بعدی را به سمت حرفه‌ای که در آن آرزو کرده‌اید! بردارید.

 1. Certified Bizagi Professional

دانش خود را درباره نحوه مکانیزاسیون برنامه Bizagi ارزیابی کنید.

 1. Certified Bizagi Developer

دانش خود را در مورد يکپارچگي و عملکردهای فنی Bizagi ارزیابی کنید.

 

روند صدور گواهینامه دوره‌هاي Bizagi چیست؟

هر گواهینامه شامل 2 امتحان انفرادی است: یک آزمون آنلاین و به دنبال آن یک تمرین عملی.

امتحان آنلاین شامل سوالات چند گزینه ای است، 2 ساعت طول می‌کشد و حداقل نمره قبولی 70 درصد است.

در صورت قبولی در امتحان آنلاین، به شما یک تمرین عملی اختصاص می‌یابد که در آن باید مهارت خود را با استفاده از Bizagi نشان دهید. 5 روز کاری فرصت ارسال دارید تا توسط متخصصان شرکت بیزاجی مهارت شما ارزیابی شود.

 

جهت ثبت نام در دوره های آموزشی Bizagi به این صفحه مراجعه نمایید.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *