برخی از مشتریان ایران بیزاجی

پژوهشگاه صنعت نفت

نرم افزار Bizagi از بین انواع نرم افزارهای BPMS و به دلیل توان فنی بالا مجموعه ایران بیز ای جی به عنوان مشاور استقرار و آموزش Bizagi در پژوهشگاه صنعت نفت انتخاب شد. نسخه 11 نرم افزار Bizagi بر روی سرور پژوهشگاه نصب و یکپارچه سازی کاربران در نرم افزار Bizagi با یکی از سیستم های فعلی موجود پژوهشگاه صوت گرفت. یعنی کاربران در سیستم فعلی تعریف میشوند و در نرم افزار نرم افزار Bizagi از آنها استفاده میگردد. در ادامه یکی از فرایندهای پژوهشگاه انتخاب و در نرم افزار بیز ای جی ساخته شد.

تامین قطعات تراکتورسازی

در شهریور ماه ۹۷ نرم افزار بیز ای جی نسخه ۱۱ نسخه (بدون محدودیت در تعداد کاربر، فارسی و شمسی سازی شده) بطور موفق در شرکت تولید و تامین قطعات تراکتورسازی تبریز نصب و طی ۳ روز آموزش داده شد. در طول دوره آموزشی سه روزه یکی از فرایندهای این شرکت ساخته شد. پس از مدتی که کارشناسان شرکت تولید و تامین قطعات تراکتورسازی تبریز با نرم افزار Bizagi کار کردند، بنا به درخواست آنها یک دوره دو روزه پیشرفته و رفع اشکال نرم افزار توسط ایران بیز ای جی برای آنها برگزار شد.

بیمه آرمان

شرکت بیمه آرمان برای مکانیزه کردن فرایندهای سازمانی خود از بین چندین نرم افزار BPMS نرم افزار Bizagi را انتخاب نمود. تیم ایران بیز ای جی آخرین نسخه نرم افزار را برای این شرکت نصب نمود. همچنین آموزش به تیم متولی استقرار BPMS در دستور کار قرار گرفت. ظرف این مدت کوتاه تاکنون 5 فرایند توسط تیم ایران بیز ای جی ساخته شده و سایر فرایندها نیز در دست اقدام می باشند. نکته قابل توجه دیگر اینکه در حین ساخت 5 فرایند، تیم فنی شرکت بیمه آرمان نیز در کنار کارشناسان ایران بیز ای جی حضور داشتند تا بصورت عملیاتی ساخت و مکانیزاسیون فرایندها در نرم افزار Bizagi را فرابگیرند.

شرکت مهندسین مشاور

هلدینگ مهندسین مشاور یکی از بزرگترین هلدینگ های فعال در زمینه ساخت و ساز، پیش تر از نسخه 9 نرم افزار Bizagi استفاده میکردند و با توجه به اینکه تیم ایران بیز ای جی جدیدترین نسخه نرم افزار را در اختیار دارد، اقدام به تهیه نسخه 11 نرم افزار Bizagi نموده است.

بیمارستان میلاد

پس از نصب نرم افزار Bizagi بر روی سرور بیمارستان میلاد، آموزش های لازم به کارشناسان این مجموعه ارائه شد. تیم فنی بیمارستان میلاد تاکنون سه فرایند بر روی نرم افزار Bizagi پیاده سازی کرده است.

کشت و صنعت هلال

این شرکت نیز نسخه قدیمی نرم افزار Bizagi را در اختیار داشت که از تیم ایران بیز ای جی نسخه جدید نرم افزار را تهیه کرد. همچنین 2 روز دوره آموزشی پیشرفته جهت رفع اشکال و افزایش تسلط تیم پیاده سازی شرکت کشت و صنعت هلال توسط ایران بیز ای جی برای این مجموعه برگزار شد. برخی از مفاد آموزشی ارائه شده عبارتند از: • یکپارچگی و اتصال چند تا فرایند با یکدیگر • تفکیک و جداسازی فرایندهای بزرگ به چند فرایند کوچکتر و نحوه استفاده از زیرفرایندها • قابلیت های نرم افزار نسخه ۱۱ نسبت به نسخه ۹

گروه شرکت های الرافدین

الرافدین یک مجموعه از گروه شرکت های بین المللی عراقی است که در دیگر کشورها از جمله ایران نیز دارای دفاتر کاری می باشد. این شرکت متشکل از 5 شرکت با نام های نصرالرافدین، عصرالرافدین، رفیع الصناعه، سورالحدید و شفق الرافدین می باشد که هر کدام در قالب زیرمجموعه گروه، در زمینه ای تخصصی فعالیت دارند. تیم ایران بیزاجی نسخه 2019 نرم افزار Bizagi را در این مجموعه نصب و به کارشناسان این شرکت آموزش داده است.

آب و فاضلاب منطقه1 تهران

نرم افزار bizagi توسط تیم ایران بیزاجی در شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران نصب و فرایندهای زیر در فاز اول در این نرم افزار پیاده سازی شده است: • فرایند مدیریت ریسک • فرایند ممیزی داخلی • فرایند اقدام اصلاحی • مدیریت تغییر • تدوین برنامه اجرایی • و...