مشتریان

_

بخشی از مشتریان ما

مجموعه ایران بیزاجی با 10سال سابقه در زمینه استقرار سیستم‌های مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) در سازمان ها اقدام به بومی سازی نرم افزار Bizagi  کرده و از جمله مشتریان این مجموعه که تا کنون از این نرم افزار محبوب برای اتوماسیون‌سازی و یکپارچه‌سازی فرآیندهایشان استفاده نموده‌اند عبارتند از:

لوگو مینو

شرکت مینو

گروه صنعتی مینو که از قدیمی‌ترین شرکت‌های صنعت خوراک کشور هست، پس ازانتخاب بیزاجی به عنوان مناسب ترین ابزار مدیریت فرایندهای کسب و کار خود، مجموعه ایران بیزاجی را به عنوان فروشنده با تجربه این ابزار برتر جهانی انتخاب کرد.

پس از نصب موفقیت آمیز نرم افزار بیزاجی در سرور‌های گروه صنعتی مینو، تیم آموزش مجموعه ایران بیزاجی در محل این شرکت حضور یافت و با 20ساعت آموزش فشرده و انتقال دانش و مهارت، کارکنان این سازمان را جهت مکانیزه سازی و خودکارسازی فرایندهای کسب و کار آماده ساخت.

گروه مپنا

شرکت مپنا

گروه مپنا به عنوان یک شرکت تولیدی، صنعتی و بازرگانی بین‌المللی به همراه ۴۱ شرکت زیرمجموعه خود، در زمینه طراحی و احداث نیروگاه‌های حرارتی (بخار، گازی و سیکل ترکیبی) و همچنین اجرای پروژه‌های نفت و گاز و حمل و نقل ریلی و نیز در حوزه سرمایه‌گذاری خصوصی در این صنایع به صورت پیمانکار اجرایی کلید در دست (EPC) و سرمایه‌گذاری خصوصی (IPP) در سطح بازار ایران و منطقه فعالیت می‌کند.

پس از نصب و راه‌اندازی سیستم مدیریت فرایند بیزاجی در این سازمان، مباحث بسیار پیشرفته نرم افزار Bizagi به واحد IT و سیستم‌ها و روش‌های این مجموعه آموزش داده شد تا پاسخگوی پیاده‌سازی صحیح فرایندهای پیچیده در این سازمان باشد.

لوگو گروه ایبکو

گروه شرکت‌های ایبکو

گروه شرکت‌های ایبکو که در زمینه معادن فعال است، پس از ماه‌ها بررسی، نرم افزار Bizagi را مناسب‌ترین ابزار برای پیاده‌سازی فرایندها دیدند. این شرکت پس از آنکه فرایندهای سازمان خود را استخراج و مدلسازی نموند، برای به گردش در آوردن و اتوماسیون کردن آن‌ها ابزار BPMS بیزاجی را به سبب سادگی یوزرفرندلی بودن و در عین حال داشتن امکانات بسیار کامل انتخاب کرده و در مدت زمان کوتاه یک ماهه توانستند 5فرایند خود را مکانیزه کنند.

 

لوگو افق کوروش

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش

شرکت افق کوروش که یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای ایران است و زیر مجموعه شرکت عظیم گلرنگ، پس از اطیمنان از عملکرد نرم افزار Bizagi در نسخه رایگان، با مجموعه ایران بیزاجی تماس برقرار کرده و نسخه نامحدود نرم افزار بیزاجی را سفارش دادند.

پس از نصب  و راه‌اندازی این نرم افزار در سرورهای این شرکت و آموزش ساخت فرایند، به طور گسترده در حال یکپارچه سازی فرایندهای شرکت در این پلتفرم هستند.

لوگو فروشگاه های زنجیره ای گندم

فروشگاه‌های زنجیره‌ای گندم

فروشگاه‌های زنچیره‌ای گندم که یکی دیگر از زیرمجموعه‌های شرکت گلرنگ است، پس از تجربه خوبی که فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نرم افزار Bizagi داشتند، تصمیم به خریداری و یکپارچه کردن فرایندهای خود در این پلتفرم نمودند.

این شرکت درنظر دارد تا کل پنل فروشندگاه خود و سایر فرایندهای عمومی شرکت را در پلتفرم اتوماسیون نماید.

پژوهشگاه صنعت نفت

پژوهشگاه صنعت نفت

نرم افزار Bizagi از بین انواع نرم افزارهای BPMS و به دلیل توان فنی بالا مجموعه ایران بیزاجی به عنوان مشاور استقرار و آموزش Bizagi در پژوهشگاه صنعت نفت انتخاب شد.

نسخه 11 نرم افزار Bizagi بر روی سرور پژوهشگاه نصب و یکپارچه سازی کاربران در نرم افزار Bizagi با یکی از سیستم های فعلی موجود پژوهشگاه صورت گرفت.

یعنی کاربران در سیستم فعلی تعریف میشوند و در نرم افزار نرم افزار Bizagi از آنها استفاده میگردد. در ادامه یکی از فرایندهای پژوهشگاه انتخاب و در نرم افزار بیز ای جی ساخته شد.

لوگو زرین پال

زرین پال

زرین‌پال، اولین پرداخت‌یار پیشگامِ کشور است که با سبک و استانداردهای جدید، سرویس‌های پرداخت الکترونیک را برای کسب‌ وکارها ارائه کرده است. این شرکت بعد از یک تجربه ناموفق در پیاده سازی BPMS یک شرکت بومی، پلتفرم بیزاجی را به عنوان BPMS جایگزین انتخاب کرد.

پس از نصب و راه‌اندازی پلتفرم Bizagi، تیم فنی خوب این شرکت با آموزشی که از مجموعه ایران‌بیزاجی دریافت کردند، مکانیزه سازی و خودکارسازی فرایندهایشان را به صورت مستقل انجام دادند.

گروه شرکت های الرادفین

گروه شرکت های الرافدین

الرافدین یک مجموعه از گروه شرکت های بین المللی عراقی است که در دیگر کشورها از جمله ایران نیز دارای دفاتر کاری می باشد.

این شرکت متشکل از 5 شرکت با نام های نصرالرافدین، عصرالرافدین، رفیع الصناعه، سورالحدید و شفق الرافدین می باشد که هر کدام در قالب زیرمجموعه گروه، در زمینه ای تخصصی فعالیت دارند.

تیم ایران بیزاجی نسخه 2019 نرم افزار Bizagi را در این مجموعه نصب و به کارشناسان این شرکت آموزش داده است.

کشت و صنعت هلال

کشت و صنعت هلال

این شرکت نسخه قدیمی نرم افزار Bizagi را در اختیار داشت که از تیم ایران بیزاجی نسخه جدید نرم افزار را تهیه کردند. همچنین 2 روز دوره آموزشی پیشرفته جهت رفع اشکال و افزایش تسلط تیم پیاده سازی این شرکت توسط ایران بیزاجی برگزار شد. برخی از مفاد آموزشی ارائه شده عبارتند از:

  •  یکپارچگی و اتصال چند تا فرایند با یکدیگر
  • تفکیک و جداسازی فرایندهای بزرگ به چند فرایند کوچکتر و نحوه استفاده از زیرفرایندها
  •  قابلیت های نرم افزار نسخه ۱۱ نسبت به نسخه ۹
تراکتورسازی تبریز

تامین قطعات تراکتور سازی

در شهریور ماه ۹۷ نرم افزار بیزاجی نسخه ۱۱ (بدون محدودیت در تعداد کاربر، فارسی و شمسی سازی شده) بطور موفق در شرکت تولید و تامین قطعات تراکتورسازی تبریز نصب و طی ۳ روز آموزش داده شد. همچنین در طول دوره آموزشی سه روزه یکی از فرایندهای این شرکت ساخته شد.

پس از مدتی که کارشناسان شرکت تولید و تامین قطعات تراکتورسازی تبریز با نرم افزار Bizagi کار کردند، بنا به درخواست آنها یک دوره دو روزه پیشرفته و رفع اشکال نرم افزار توسط ایران بیز ای جی برای آنها برگزار شد.

شرکت مهندسین مشاور

شرکت مهندسین مشاور

هلدینگ مهندسین مشاور یکی از بزرگترین هلدینگ های فعال در زمینه ساخت و ساز است. 

این مجموعه پیش تر از نسخه 9 نرم افزار Bizagi استفاده می‌کرد و با توجه به اینکه تیم ایران بیزاجی جدیدترین نسخه نرم افزار را توسعه داده است، این هلدینگ افدام به تهیه نسخه 11 نموده و بروزرسانی با موفقیت انجام گردید.

لیزینگ توسعه صنعت و تجارت توس

لیزینگ توسعه صنعت و تجارت توس

لیزینگ توسعه صنعت و تجارت توس زیر مجموعه گروه توسعه اقتصاد ملل است که در زمینه لیزینگ صنعت خودرو و لیزینگ تجهیزات و کالاهای سرمایه‌ای گران قیمت فعالیت دارد.

در تیرماه سال 99 تیم ایران بیزاجی نسخه 2019 نرم افزار Bizagi را در این مجموعه نصب و به کارشناسان این شرکت آموزش پیاده سازی آن را داد.

شرکت کاریا پلیمر

کاریا پلیمر

شرکت دانش بنیان کاریا پلیمر که در زمینه تولید فیلم های آج دار رهایشی و کیسه های نقطه ذوب پایین فعالیت می کند، در راستای تحقق شعار خود یعنی “نوآوری از طریق تجربه خلاق دانش” و عرضه محصولات بدیع و خاص و به مشتریان، نیاز به چابکی بیشتری در سازمان احساس نموده و تصمیم به پیاده سازی سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار در سازمان نمود.

برای رسیدن به این مهم، آن ها پس از تحقیقات گسترده نرم افزار Bizagi را انتخاب کرده و نسخه فارسی سازی شده و بدون محدودیت تعداد کاربر را از مجموعه ایران بیزاجی خریداری نمودند. 

لوگو شرکت فوتون

شرکت فوتون

شرکت تولید قطعات الکترونیک فوتون که مدت‌ها از جزیره‌ای عمل کردن واحدهای سازمانی خود رنج می‌برد، ابتدا توسط راهنمایی‌های مشاور BPM خود، شناسایی و مدلسازی و بهبود فرایندهای کسب و کار را آغاز کردند و سپس برای مکانیزه کردن، اتوماسیون سازی و یکپارچه سازی فرایندهای خود نرم افزار Bizagi را انتخاب کردند. 

در همین راستا این شرکت با خرید نرم افزار فارسی سازی شده Bizagi و با دریافت آموزش های سازمانی لازم، فرایند پیاده سازی سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار را با موفقیت طی نمودند.