مشتریان

_

بخشی از مشتریان ما

مجموعه ایران بیزاجی با 10سال سابقه در زمینه استقرار سیستم‌های مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) در سازمان ها اقدام به بومی سازی نرم افزار Bizagi  کرده و از جمله مشتریان این مجموعه که تا کنون از این نرم افزار محبوب برای اتوماسیون‌سازی و یکپارچه‌سازی فرآیندهایشان استفاده نموده‌اند عبارتند از:

شرکت بیمه آرمان

شرکت بیمه آرمان

شرکت بیمه آرمان برای مکانیزه کردن فرایندهای سازمانی خود از بین چندین نرم افزار BPMS نرم افزار Bizagi را انتخاب نمود. تیم ایران بیز ای جی آخرین نسخه نرم افزار را برای این شرکت نصب نمود. همچنین آموزش به تیم متولی استقرار BPMS در دستور کار قرار گرفت.

ظرف این مدت کوتاه تاکنون 5 فرایند توسط تیم ایران بیز ای جی ساخته شده و سایر فرایندها نیز در دست اقدام می باشند. نکته قابل توجه دیگر اینکه در حین ساخت 5 فرایند، تیم فنی شرکت بیمه آرمان نیز در کنار کارشناسان ایران بیز ای جی حضور داشتند تا بصورت عملیاتی ساخت و مکانیزاسیون فرایندها در نرم افزار Bizagi را فرابگیرند.

پژوهشگاه صنعت نفت

پژوهشگاه صنعت نفت

نرم افزار Bizagi از بین انواع نرم افزارهای BPMS و به دلیل توان فنی بالا مجموعه ایران بیزاجی به عنوان مشاور استقرار و آموزش Bizagi در پژوهشگاه صنعت نفت انتخاب شد.

نسخه 11 نرم افزار Bizagi بر روی سرور پژوهشگاه نصب و یکپارچه سازی کاربران در نرم افزار Bizagi با یکی از سیستم های فعلی موجود پژوهشگاه صورت گرفت.

یعنی کاربران در سیستم فعلی تعریف میشوند و در نرم افزار نرم افزار Bizagi از آنها استفاده میگردد. در ادامه یکی از فرایندهای پژوهشگاه انتخاب و در نرم افزار بیز ای جی ساخته شد.

تراکتورسازی تبریز

تامین قطعات تراکتور سازی

در شهریور ماه ۹۷ نرم افزار بیزاجی نسخه ۱۱ (بدون محدودیت در تعداد کاربر، فارسی و شمسی سازی شده) بطور موفق در شرکت تولید و تامین قطعات تراکتورسازی تبریز نصب و طی ۳ روز آموزش داده شد. همچنین در طول دوره آموزشی سه روزه یکی از فرایندهای این شرکت ساخته شد.

پس از مدتی که کارشناسان شرکت تولید و تامین قطعات تراکتورسازی تبریز با نرم افزار Bizagi کار کردند، بنا به درخواست آنها یک دوره دو روزه پیشرفته و رفع اشکال نرم افزار توسط ایران بیز ای جی برای آنها برگزار شد.

گروه شرکت های الرادفین

گروه شرکت های الرافدین

الرافدین یک مجموعه از گروه شرکت های بین المللی عراقی است که در دیگر کشورها از جمله ایران نیز دارای دفاتر کاری می باشد.

این شرکت متشکل از 5 شرکت با نام های نصرالرافدین، عصرالرافدین، رفیع الصناعه، سورالحدید و شفق الرافدین می باشد که هر کدام در قالب زیرمجموعه گروه، در زمینه ای تخصصی فعالیت دارند.

تیم ایران بیزاجی نسخه 2019 نرم افزار Bizagi را در این مجموعه نصب و به کارشناسان این شرکت آموزش داده است.

کشت و صنعت هلال

کشت و صنعت هلال

این شرکت نسخه قدیمی نرم افزار Bizagi را در اختیار داشت که از تیم ایران بیزاجی نسخه جدید نرم افزار را تهیه کردند. همچنین 2 روز دوره آموزشی پیشرفته جهت رفع اشکال و افزایش تسلط تیم پیاده سازی این شرکت توسط ایران بیزاجی برگزار شد. برخی از مفاد آموزشی ارائه شده عبارتند از:

  •  یکپارچگی و اتصال چند تا فرایند با یکدیگر
  • تفکیک و جداسازی فرایندهای بزرگ به چند فرایند کوچکتر و نحوه استفاده از زیرفرایندها
  •  قابلیت های نرم افزار نسخه ۱۱ نسبت به نسخه ۹
بیمارستان میلاد

بیمارستان میلاد

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی هـزار تختخوابی میلاد برای مدیریت یکپارچه فرایندهای خود اقدام به تهیه سیستم مدیریت فرایند بیزاجی نمود.

پس از نصب نرم افزار Bizagi بر روی سرور بیمارستان میلاد، آموزش های لازم به کارشناسان این مجموعه ارائه شد. تیم فنی این بیمارستان تاکنون سه فرایند بر روی Bizagi پیاده سازی کرده است.

شرکت مهندسین مشاور

شرکت مهندسین مشاور

هلدینگ مهندسین مشاور یکی از بزرگترین هلدینگ های فعال در زمینه ساخت و ساز است. 

این مجموعه پیش تر از نسخه 9 نرم افزار Bizagi استفاده می‌کرد و با توجه به اینکه تیم ایران بیزاجی جدیدترین نسخه نرم افزار را توسعه داده است، این هلدینگ افدام به تهیه نسخه 11 نموده و بروزرسانی با موفقیت انجام گردید.

لیزینگ توسعه صنعت و تجارت توس

لیزینگ توسعه صنعت و تجارت توس

لیزینگ توسعه صنعت و تجارت توس زیر مجموعه گروه توسعه اقتصاد ملل است که در زمینه لیزینگ صنعت خودرو و لیزینگ تجهیزات و کالاهای سرمایه‌ای گران قیمت فعالیت دارد.

در تیرماه سال 99 تیم ایران بیزاجی نسخه 2019 نرم افزار Bizagi را در این مجموعه نصب و به کارشناسان این شرکت آموزش پیاده سازی آن را داد.