نسخه موبایل BIZAGI آماده شد

Tworzenie oprogramowania تیم ایران بیزاجی پس از بومی سازی آخرین نسخه Bizagi تصمیم گرفت جهت ایحاد دسترسی و راحتی بیشتر مدیران کسب و کارها و کاربران نرم افزار، نسخه موبایل آن را برای اولین بار در ایران بومی سازی کند و اکنون پس از چند ماه تلاش و انجام تست‌های مختلف نسخه موبایل Bizagi نیز در اختیار شماست!

داشتن فرم‌ها و یا راهکارهای responsive موبایل دیگر کافی نیست.

به منظور مدیریت بهینه عملیات و خدمات پیچیده، سازمان‌ها در سراسر جهان افزایش بهره‌وری را در اولویت قرار می دهند. یکی از مصادیق این افزایش این است که افراد بتوانند به ابزارهای لازم برای کار در هر مکانی دسترسی داشته باشند. شما می‌توانید با در دسترس قرار دادن امکان انجام کار بدون محدودیت و در هر زمانی و مکانی شما کاربران (کارمندان) در انجام کارتوانمند کرده و بهره‌وری را افزایش خواهید داد.

Bizagi

چرا موبایل در اتوماسیون فرایندهای اهمیت دارد؟

  • افزایش دسترسی به کاربران

با کمک نسخه موبایل کاربران در هر لحظه و هر جا که متصل باشند با گوشی هوشمند خود می توانند درخواست های خود را صادر کنند و یا کارهای کارتابلی خود را انجام دهند.

  • مکان ایجاد و به جریان انداختن انواع فرآیندهای سازمانی

از دیگر مزایای اپلیکیشن موبایل بیزاجی، امکان ایجاد، مدیریت و به جریان انداختن انواع فرآیندهای سازمانی می‌باشد. فرآیندهایی که توسط نرم‌افزار Bizagi ایجاد کرده اید را می توانید به راحتی در نسخه موبایل بیزاجی مدیریت کنید؛ از جمله فرآیند درخواست مرخصی، درخواست ماموریت، درخواست خرید کالا و… .

  • تصمیمات مبتنی بر واقعیت

کاربران به صورت شبانه روزی با هر روشی می توانند به سامانه های سازمان متصل شوند. این امر به آنها امکان نگاهی متمرکز به فرآیندهای خود را در هر هنگام می بخشد تا بستر اتخاذ تصمیمات خوب را بدون محدودیت فراهم می کند.

  • کاهش هزینه

وقتی کاربران صرقا متکی به کامیپوترها برای انجام نباشند و حتی در گوشی موبایل خود بتوانند کار انجام دهند آنگاه شما میتوانید در هزینه های سخت افزاری و پشتیبانی خود صرفه جویی کنید.

  • افزایش بهره وری

فرایندهای مکانیزه شده به صورت بهینه در هر دستگاه نمایش داده می شوند و به کاربران امکان می دهند از طریق تلفن هوشمند خود به اسناد و گزارشات دسترسی پیدا کنند و از کار بر روی آنها لذت ببرند.

  • بهبود تجربه مشتریان

نسخه موبایل به سفر مشتری و در واقع تجربه کاربری بهتر و راحت تر به مشتری و کاربران کمک میکند و رضایت آنها در سیستم را افزایش میدهد.


در ادامه چند تصویر از نسخه موبایل نرم افزار Bizagi که توسط ایران بیزاجی توسعه یافته است را می توانید مشاهده نمایید.

 

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *