همکاری در فروش

کسب درآمد از IranBizagi


سیستم همکاری در فروش (affiliate program) یک ابزار شناخته‌شده و کاربردی برای فروش انواع کالاها و خدمات در سطح جهان است. به همین خاطر، خوشحال‌ هستیم که خبر آغاز به کار سیستم همکاری در فروش ایران بیز ای جی را به اطلاع شما برسانیم.

مجموعه ایران بیزاجی ارائه کننده نسخه بومی یکی از بهترین نرم افزارهای BPMS دنیا، در راستای توسعه فعالیت‌های فروش و بازاریابی این نرم‌افزار، از اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط به منظور توسعه شبکه فروش خود دعوت به همکاری می‌نماید.

همکار فروش، شخصی حقیقی همانند پرسنل ایران بیز ای جی است که  فقط بصورت خودگردان، دورکار و بدون حقوق و مزایای ثابت با ما همکاری می‌نماید.

این شخص دارای تجربه، تخصص و سابقه شغلی و تحصیلی مرتبط با صنعت نرم‌افزار است و با برقراری ارتباطات در بازار، توانایی بازاریابی، معرفی مشتری و ارائه دموی نرم ­افزار Bizagi تا زمان انعقاد قرارداد با مشتری را دارد.

در فاز اول نحوه کار به این ترتیب است که:

  • شما به عنوان متخصص اگر تشخیص دادید که نرم افزار BPMS و BIZAGI برای سازمانی می­تواند مفید باشد، پس از انجام صحبت­های اولیه با سازمان موردنظر آنرا به ما معرفی خواهید کرد.
  • ما با آنها جلسه دمو برگزار خواهیم کرد و سپس وارد فاز انعقاد قرارداد خواهیم شد.
  • به ازای این معرفی 15 درصد از مبلغ قرارداد منعقد شده توسط ایران‌بیزاجی با سازمان مربوطه به عنوان پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت.

در فاز بعد چنانچه توانایی دموی نرم­ افزار را داشته باشید، جلسه دمو را هم شما برگزار خواهید کرد و 20 درصد از مبلغ قرارداد را به عنوان پورسانت دریافت خواهید کرد.

در نهایت چنانچه در مرحله مذاکره و عقد قرارداد با سازمان این فرایند را تسهیل نمایید 25 درصد از مبلغ قرارداد را به عنوان پورسانت دریافت خواهید کرد.


با ما تماس بگیرید