کارگاه عملی آموزش بیزاجی / BIZAGI


توجه:

سیاست‌های آموزشی جدید مجموعه ایران‌بیزاجی به شرح زیر است:


آیا می‌دانید بیزاجی BIZAGI راهکاری قدرتمند برای سیستم‌سازی و مکانیزاسیون فرایندهای کسب و کار شماست؟!

آیا می‌دانید بیزاجی BIZAGI یکی از پرکاربردترین bpmsها در ایران است و شرکتهای بسیار در ایران از آن استفاده کرده‌اند؟!

آیا می‌دانید بر اساس گزارش گارتنر به عنوان معتبرترین موسسه رتبه‌بندی این حوزه، بیزاجی (BIZAGI) یکی از پرکاربردترین و کاربرپستندترین BPMS های دنیا است؟!

آیا می‌دانید طبق نظر گارنتر، متخصصان حوزه مدیریت فرایندهای کسب و کار بدون فراگیری نرم افزارهای BPMS یک متخصص سنتی به شمار هستند؟!


در پایان دوره شما با بیزاجی و قابلیتهای آن و همچنین چرخه مکانیزاسیون در آن به عنوان یکی از بهترین BPMSهای دنیا آشنا خواهید شد.

بیزاجی (Bizagi) معمولا در مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدل سازی فرآیند، اتوماسیون فرآیند، تبدیل کسب و کار، توسعه اپلیکیشن‌های کم‌کد (low-code) و مدیریت موردی، کاربرد دارد. این نرم ‎افزار یک فرآیند یادگیری الکترونیکی فراگیر ارائه می‎دهد که برای هر شرکت کوچک و بزرگی که می خواهد رشد پایدار داشته باشد مفید خواهد بود. پرداخت را فقط زمانی لازم است انجام ‎دهید که فرآیندها در مرحله اجرایی قرار دارند و نه قبل از آن.

ویژگی‌های کلیدی آن شامل اتوماسیون، مدل‌سازی و اجرای عملیات تجاری است. ویژگی مدل‌سازی فرایند بیزاجی مدیران را قادر می‎سازد تا فرآیندهای کسب و کار را به صورت بصری و با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن ایجاد کنند. کاربران می‎توانند به طور مستقیم قالب های چک لیستها را به دلخواه خود سفارشی‌سازی کنند و در صورت تفاوت، مجبور نخواهند بود که آن را از ابتدا ایجاد نمایند.

بـه تصـویـر زیر نگاه کنید. از این لیست تنها Bizagi در ایـران قابل اسـتفاده است.

نرم افزار بیزاجی bizagi در گارتنرسالها است سازمان‌هـای زیادی در کشور ما ایران از نسـخ بومی شده نرم افزار Bizagi استفاده می‌کنند و به نتایج فوق العاده‌ای دست یافته اند. این نرم افزار دارای محیط بسیار کاربرپسند است و به دلیل سهولت یادگیری، اسـتفاده از آن به سرعت در کشورمان در حال افزایش می باشد.bpms

همان طور که در تصویر بالا هم مشخص است این نرم افزار در گزارش گارتنر از جایگاه خوبی برخوردار است و با توجه به اینکه تعداد شرکتهای زیادی قبلا از این نرم افزار و از نسخه های قدیمی آن استفاده کرده اند و بسیاری از شرکتها نیز هم اکنون بسیار از این نرم افزار استقبال نموده‌اند نشان میدهد:

  1. این نرم افزار قابلیت اتکا و اعتماد خوبی در ایران دارد
  2. دارای بازارکار خوبی است بيزاجي    bpms

حتی بسیاری از شرکتها که از نسخه های قدیمی‌تر نرم افزار استفاده می کردند قصد دارند به نرم افزار توسعه یافته Bizagi مهاجرت نموده و از نسخه‌های جدید آن استفاده کنند.


پس از گذراندن این دوره قادر خواهید بود:

پس از گذراندن این دوره قادر خواهید بود به عنوان یک متخصص مدیریت فرایند، فرایندهایی را که اقدام به مدلسازی آنها نموده‌اید در یک نرم افزار BPMS با کیفیت پیاده سازی و اجرا نمایید.

همانطور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین ریسک‌های پروژه های مدیریت فرایند، عدم موفقیت در پیاده سازی و اجرای فرایندهاست و این دقیقاً همان اتفاقی است که ایزو گرفتار آن شده است.


برای ثبت نام در این کارگاه آموزشی، دکمه پایین را کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *