گزارش گارتنر درباره نرم افزار بيزاجی


بيزاجی تنها BPMSای است که در ليست گارتنر قرار داد و در ايران قابل دستيابی است !!

 

 

نرم افزار بیزاجی bizagi در گارتنرBizagi

پلت‌فرم دیجیتال بیزاجی یک iBPMS است که اجرا روی نسخه‌های پلت‌فرم NET  و  Java را پیشنهاد می‌دهد. Bizagi از طریق تمرکز عمیق بر سهولت استفاده و یک مدل کسب و کار freemium با روشی درهم شکنده به بازار نزدیک می شود. Bizagi با داشتن پلت‌فرم کسب و کار دیجیتال، قابلیت‌های ضریب هوشی با فرایند بالاتر را نشان داده است. این تحلیل به نسخه 11 بیزاجی مربوط می‌شود.

قوتها:

مشتریان مرجع برای Bizagi، این محصول را به دلایل واقعاً متنوعی انتخاب کرده‌اند – در کنار بهینه سازی فرایند معمول، بالا بردن ميزان خودفعالي ( که در حيطه وظايف شغلي هر فرد به صورت خودکار اتفاق بيافتد)

Bizagi همچنين به بهینه سازی تعامل با مشتریان کمک شايان توجهي مي‌کند. مشتریان همچنین در تمامی جوانب تجربه خود در کار با Bizagi بهترين امتیازها را داده‌اند و در نتیجه Bizagi توانسته از نظر مشتريان بالاترین امتیازها را در رضایت مشتری به دست آورد. در مقایسه با سایر BPMSهاي موجود در این ارزیابی، مشتریان در  تجربیات کاربري خود، Bizagi را به عنوان یکی از ساده‌ترین‌ها و کاربرپسندترين‌ها انتخاب کرده‌اند.

مدلسازی بيزاجي امکان دستيابي به مشتريان حساس به قيمت بازار را فراهم مي‌کند. بیزاجی از سال 2008، قبل از این که حتی این اصطلاح ابداع شود، نرم افزار freemium را ارائه داده است. مدلساز بیزاجی و پلت فرم کامل آن را می‌توانید رایگان دانلود کنید. مشتریان امکان انتخاب گزینه اعطای مجوز به نام کاربر برای استقرار در محل یا قیمت گذاری مبتنی بر استفاده در cloud را دارند. این رویکرد freemium توسط طیف گسترده‌ای از دوره‌های آموزش مبتنی بر خود فرد (self-service) پشتیبانی می شود.

بيزاجي از اين طريق منحنی یادگیری را کوتاه می‌کند و به مشتریان کمک می کند تا سفر BPM خود را مدیریت کنند.

با معرفی پلت فرم بیزاجی 11، بیزاجی چندین قابلیت جدید مانند مدیریت کیس‌های پیشرفته، تجربیات کاربر متنی، گردش کار شخصی، ایجاد پرواز در لیست کارها و یک اتصال دهنده بازار را معرفی کرد. پلت فرم دیجیتال کسب و کار، مدل داده‌ها و مدل‌های فرایند سنتی را فیوز و مجازی می کند. همه فرایندها می‌توانند این مدل داده را به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، با پشتیبانی از نوتیشن رویداد سیگنال به عنوان بخشی از استاندارد مدل‌سازی BPMN، یک معماری فرآیند روان و پویا را امکان‌پذیر کرده است.

توجه شود:

بیزاجی دو محیط برای طراحی فرایند دارد، Modeler و Studio که هر دو قابلیت‌های بی‌نظیری دارند. به عنوان مثال Studio همکاری کامل با زمان طراحی و از طریق cloud دارد و Modeler شبیه سازی آفلاین و بدون داده‌های تولید را ارائه می‌دهد – بنابراین بیزاجی تعداد ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت چرخه عمر فرآیند کامل را افزایش می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *