یک قابلیت فوق العاده دیگر از نرم افزار Bizagi BPMS

نرم افزار Bizagi نرم افزارهای مدیریت فرایند

در مطالب قبلی در مورد چند نمونه از قابلیت های ویژه نرم افزار Bizagi BPMS صحبت کردیم و گفتیم که نرم افزار Bizagi در مقایسه با نرم افزارهای مدیریت فرایند دیگر مثل Processmaker از نمادهای بسیار بیشتری از استاندارد BPMN2 پشتیبانی میکند و این یک شاخص مهم در ارزیابی نرم افزارهای BPMS است.

حالا در این مطلب یکی دیگر از قابلیت های نسخه جدید نرم افزار Bizagi BPMS که آنرا از سایر نرم افزارهای BPMS متمایز میکند، تشریح خواهیم کرد.

این قابلیت بسیار ویژه عبارت است از قابلیت اتصال نرم افزار بیزاجی به ربات های نرم افزاری. نرم افزار بیزاجی این قابلیت را دارد که براحتی و در چند کلیک به سه نرم افزار با کیفیت و مطرح جهانی RPA که در شکل پایین مشخص است متصل شود.

 

Bizagi

سه ربات نرم افزاری که نرم افزار بیزاجی میتواند به آنها متصل شود عبارتند از:

  • UI Path
  • Blue Prism
  • Automation Anywhere

اجازه دهید کمی در خصوص ربات های نرم افزاری صحبت کنیم.

RPA  یا Robotic Process Automation یا همان ربات های نرم افزاری، تکنولوژی است که از طریق آن یک نرم افزار کامپیوتری (ربات نرم افزاری) اعمال انسان را هنگام استفاده از یک سیستم دیجیتالی (از صفحات وب گرفته تا نرم افزار های پیچیده)، شبیه سازی و انجام دهد.

ربات های نرم افزاری فقط در کسب و کارهای بزرگ کاربرد ندارند بلکه میتوان از آنها در انواع کسب و کارها استفاده کرد. راهکار های RPA در حقیقت می توانند بعوان نیرو های روباتیک مجازی، دقیقا همانند نیروی های انسانی در ادارات و شرکت ها، در نظر گرفته شوند.

شواهد نشان می‌دهد که با استفاده از RPA کل یک شغل از بین نمی‌رود، بلکه بخش‌هایی از این مشاغل به ربات‌ها واگذار می‌شود و شما می‌توانید کارها را با عناوین شغلی مختلف انجام دهید.

نحوه اتصال نرم افزار بیزاجی با ربات های نرم افزاری مورد اشاره نیز به سادگی و با تکمیل چند مقدار ساده امکانپذیر است که در شکل پایین مشخص شده است.

Bizagi

همچنین در استاندارد BPMN2 یک نوع Task خاص به منظور اتصال فرایند به RPA ایجاد شده است به اسم Bot Task که نرم افزار Bizagi از آن پشتیبانی میکند.

در مورد نرم افزارهای BPMS دیگر باید گفت که این قابلیت فوق العاده هنوز در آنها ایجاد نشده است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *