خدمات مشاوره و استقرار Power Bi

Power BI
_

مشاوره و پیاده سازی Power BI

با POWER BI نسبت به داده‌های سازمانتان بینش پیدا کنید.

نرم افزار Power BI به کسب و کارها کمک می‌کند تا در محیطی کاربر پسند، دیتا را از سیستم‌های مختلف سازمان جمع آوری و پردازش کنید و در قالب نمای گرافیکی و قابل فهم به تصویر بکشید.

خوب است بدانید که بخش قابل توجهی از پروژه‌های BI با شکست مواجه می‌گردد. زیرا از افرادی استفاده می‌شود که دانش و تجربه کافی در زمینه هوش تجاری ندارند. تیم ایران بیزاجی با طراحی و ساخت داشبوردهای مدیریتی قابل فهم و زیبا، مدیران سازمان را در تصمیم‌گیری های اساسی و مهم سازمان همراهی می‌کند.

هوش تجاری
_

تجربه هوش تجاری با ایران‌بیزاجی

عملیات ETL

پیش از طراحی داشبورد، اتصال به دیتابیس‌های مختلف سازمان، پالایش دیتاها و سپس ذخیره سازی آن‌ها در محیطی واحد به نام انبار داده یا Data Warehouse صورت می‌گیرد.

طراحی داشبورد power bi پاور بی آی

طراحی داشبوردهای مدیریتی

داشبوردهای مدیریتی سازمان در POWER BI نسخه Desktop طراحی شده و از طریق سروری که POWER BI نسخه report server در آن نصب هست اشتراک گذاری می‌گردد.

تعریف kpi در power bi

شناسایی و تعریف KPIهای مناسب

هنگام طراحی داشبوردهای مدیریتی ممکن است که ندانید چه شاخص‌هایی را تعریف کنید تا با توجه به آن طراحی داشبورد صورت گیرد. ما در شناسایی KPIها به شما کمک خواهیم کرد.

Power BI
_

پیشتازی Power BI در لیست گارتنر

در آخرین گزارشی که موسسه گارتنر در خصوص بهترین سیستم‌های هوش تجاری یا BI منتشر کرد، نرم افزار Power BI شرکت مایکروسافت فاصله خود را نسبت به رقیبان افزایش داد و با خیالی آسوده‌تر در صدر قرار گرفت!

بهترین سامانه هوش تجاری BI گارتنر

می‌خواهید نمونه داشبوردهای مدیریتی ساخته شده را مشاهده کنید؟